Sme Spoločensky zodpovedný podnik

Košický Ness je dlhodobým podporovateľom komunity a aktivít spoločenskej zodpovednosti. Potvrdzuje to každoročná obhajoba prestížneho ocenenia Spoločensky zodpovedný podnik (Corporate Social Responsibility), ktoré udeľuje Slovenská informačná a marketingová spoločnosť.

SIMS, a. s. a Akadémia ekonomických informácií a analýz už od roku 2014 spracováva analýzu zameranú na spoločenskú zodpovednosť podnikov, ktoré sú významným pilierom ekonomického rastu krajiny a zároveň pristupujú k podnikaniu s nadhľadom.

Spoločnosť NESS KE, s.r.o. patrí medzi 4,10 % spoločností, ktoré splnili kritériá a pristupujú zodpovedne k plneniu si svojich záväzkov, záleží im na etickom profile firmy a stávajú sa významným pilierom ekonomického rastu krajiny.

Zuzana Želinská, EU Corporate Finance Head, AVP – Business Finance & Operations: „Spoločenská zodpovednosť a podpora komunity v oblastiach vzdelávania, podpory športu, kultúry a dobročinných organizácii sú neoddeliteľnou súčasťou Nessáckej firemnej kultúry. Dokazuje to nielen toto ocenenie, no najmä desiatky projektov, v ktorých sa naša spoločnosť a jej zamestnanci angažujú. Ďakujem všetkým, ktorí sa na týchto úžasných aktivitách podieľajú a teším sa na ďalšie skvelé iniciatívy, ktoré či už sami, alebo v spolupráci s ďalšími partnermi zrealizujeme.“