Finance

Riešenia na prevenciu prania špinavých peňazí

NICE Actimize je svetovým lídrom v poskytovaní riešení na boj s finančnou kriminalitou. Používateľmi produktov sú najväčšie svetové banky a finančné inštitúcie. Produkty a riešenia sú zamerané na odhaľovanie prania špinavých peňazí, odhaľovanie a prevenciu finančných podvodov a tiež na zabezpečenie súladu s regulačnými pravidlami.

Košický tím je pevnou súčasťou veľkého globálneho tímu. Vznikol pred viac ako desiatimi rokmi ako desaťčlenná skupina vývojárov a testerov, v súčasnosti má už vyše 100 členov pokrývajúcich činnosti z takmer všetkých fáz produktového cyklu.

Venujeme sa naďalej vývoju a zabezpečovaniu kvality niekoľkých najväčších produktov hlavne z oblasti odhaľovania prania špinavých peňazí, máme tímy technických implementátorov zabezpečujúcich inštaláciu a konfiguráciu produktov u koncových zákazníkov v rôznych častiach sveta, ako aj tímy poskytujúce zákaznícku podporu.

V priebehu desiatich rokov sme si so zákazníkom vybudovali pevný partnerský vzťah a stali sme sa súčasťou jeho dlhoročného úspechu.

Kariéra