14. ročník Ness Summer Clubu máme úspešne za sebou

Aj tento rok sa Nessáci mohli spoľahnúť na celodennú starostlivosť o ich ratolesti. Pod vedením animátorov ich so štartovacím bodom „v office“ čakal zaujímavý tematický program.

Gabriela Voláková, manažérka Ness Summer Club a Operations Lead: „Tento rok sme mali pre malých Nessačikov pripravených 5 zaujimavých týždňov. Každý z nich bol zameraný na inú tému. O klubík bol veľký záujem, celkovo sa prihlásilo 97 detí. V prvom týždni sa príjemne schladili v Opálových baniach, nachvíľku sa preniesli do minulosti a zahrali na malých baníkov. Druhým týždňom deti sprevádzali športové akitvity, vyskúšali si najbežnejšie športy, stali sa z nich aj pretekári na motorkách. V týždni vedy a techniky sa toho veľa naučili o našej planéte a celom vesmíre. Vyskušali si aj „prácu v U.S. Steel-e. História nášho mesta bola hlavnou témou štvrtého týždňa. Dolné bašty, staré hradby a aj to ako mesto v minulosti prežilo požiar pozorovali s veľkým nadšením. Posledný spoločný týždeň deti navštívili zvieratká. Zajazdili si na koňoch a dozvedeli sa aj ako sa správne starať o psíky. Bodku za 14. ročníkom Ness Summer Clubu napísala veľká párty s ešte väčšou tortou.

Radi by sme sa poďakovali všetkým zúčastneným, organizátorom, vedúcim a animátorom,  každému, kto akýmkoľvek spôsobom prispel k tomu, aby bol Ness Summer Club takým aký je.

Veľmi sa tešíme, že je zo strany rodičov o tento benefit veľky záujem a ich spätná väzba nám pomôže pripraviť ešte krajší ročík s poradovým číslom 15.“