Nessieme Vianoce – „drive in“ zbierka zimného šatstva a potravín

Cieľom verejnej nefinančnej zierky je pomôcť ľuďom v núdzi. Spoločnosti Ness Košice, potravinový reťazec FRESH Plus, HC Košice, Active Life, Rádio Košice, hi-reklama a Bastion Office building dlhodobo podporujú neziskové a charitatívne organizácie. Predvianočný čas je ideálnym obdobím pre darovanie a pomoc tým, ktorí to potrebujú. V uponáhľanom svete je častým problémom dostupnosť informácií – ČO? KEDY? KOMU? AKO? darovať.

 

V rámci aktivity Nessieme Vianoce sme vyzbierali od našich partnerov (neziskových organizácií Úsmev ako dar, Usmej sa na mňa, Kaviareň od srdca a 4 centier detí a rodiny) KONKRÉTNE POŽIADAVKY. Darcovia tak budú presne vedieť ako a komu môžu pomôcť.

 

Drive-in zbierka 26. a 27. 11. – počas novembrového víkendu môžu ľudia dobrej vôle priniesť a darovať konkrétne veci, a to pohodlne formou „drive-in“ v centre mesta v garáži budovy Bastion (vchod z Hviezdoslavovej ulice).

 

Vianočné balíčky radosti v e-shope FRESH a na zápasoch HC Košice 25., 27., 29. 11. – potravinové, hygienické a školské balíčy v hodnote 15 eur bude možné zakúpiť počas novembrových zápasov HC Košice. Balíčky bude možné zakúpiť aj online v e-shope FRESH od 25. 11. do 8. 12.

 

Charitatívny večer 9. 12. (piatok) – v prvý piatok vianočných trhov vás spolu s kapelou Peter Bič Project pozývame na večerný program. Pred sociálne znevýhodnené rodiny a deti sme pripravili menšie pohostenie a v špeciálnom stánku si budete môcť zakúpiť rôzne vianočné dekorácie. Výťažok z predaja bude opäť využitý na dobročinné účely.

 

Všetky potrebné informácie nájdete na stránke https://nessiemevianoce.sk/