Ness Košice pripravil pre Žilinčanov súťaž o notebook a vstupenky na hokej

Spoločnosť Ness Košice v spolupráci s klubom VLCI Žilina pripravili pre všetkých fanúšikov žilinského hokeja súťaž o vstupenky na piatkový zápas Slovenského pohára medzi Vlkmi Žilina a HC Košice. Navyše, všetci návštevníci piatkového zápasu budú zaradení do žrebovania o kvalitný notebook. Meno nového majiteľa spoznáme počas prestávky pohárového semifinále.

Stačí, ak do štvrtka 11.11 do 11:11 fanúšikovia hokeja odpovedia na jednoduchú otázku týkajúcu sa spoločnosti Ness Košice. 2 vstupenky pošleme autorom prvých 25 správnych odpovedí.

Do súťaže sa môžete zapojiť vyplnením formulára >> 

Stanislav Mucha, Marketing & PR Director, Ness Košice: „Naša spoločnosť dlhodobo podporuje HC Košice, a zároveň v priebehu jesene vstúpila na žilinský trh s ponukou práce a viac ako 50 otvorenými pozíciami pre IT odborníkov. Zápas žilinských Vlkov a Oceliarov je dielom „pohárovej“ náhody a pre nás skvelá príležitosť dať v Žiline vedieť, že Ness Košice je mimoriadne aktívny aj na poli spoločenskej zodpovednosti a podpory komunity. Tešíme sa na našu prvú väčšiu akciu v Žiline.“