Ness Košice na Žilinskej univerzite i hokejovom zápase

Zástupcovia spoločnosti Ness Košice, ktorá rozbieha svoje aktivity v žilinskom regióne, sa v piatok stretli so zástupcami Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline.

Úvodné stretnutie s dekanom fakulty doc. Ing. Emilom Kršákom, PhD., prodekanom pre vedu a výskum doc. Ing. Michalom Kohánim, PhD. a prodekanom pre vzdelávanie doc. Ing. Viliamom Lendelom, PhD. sa nieslo v duchu predstavenia vízií a plánov aktivít. Obe strany sa zhodli, že sa v dohľadnej dobe pokúsia nájsť obojstranne prospešné prieniky spolupráce.

Tomáš Futáš, Managing Director AVP, Ness Košice: „Sme vďační za možnosť stretnúť sa so zástupcami Fakulty riadenia informatiky. V Košiciach patríme k aktívnym podporovateľom vzdelávania na stredných a vysokých školách a budeme radi, ak budeme môcť našim dielom prispieť k podpore IT komunity v Žiline aj v spolupráci so Žilinskou univerzitou.“ 

Piatkový podvečer priniesol aj zaujímavý hokejový zápas Slovenského pohára medzi Vlkmi Žilina a HC Košice. Ness ako Hlavný IT partner košického klubu podporil tento zápas súťažou o 100 vstupeniek a notebookom, ktorý získal vyžrebovaný návštevník.

Tomáš Futáš: „Naše prepojenie s košickým hokejom sme radi využili na podporu tohto zápasu, v ktorom domáci jednoznačne dominovali proti mladým Oceliarom. Radi sme sa stretli so zástupcami žilinského klubu, s ktorými sme taktiež prebrali potenciálne možnosti spolupráce.“ 

Ness Košice spustil svoje recruiterské kampane v Žiline v priebehu októbra a v súčasnosti má otvorených viac ako 80 pracovných pozícií.