Na žilinský trh vstupuje Ness – najväčšie vývojové centrum v Košiciach

Ness Košice je s viac ako 600 zamestnancami jedným z najvýznamnejších zamestnávateľov na východnom Slovensku a patrí k svetovej špičke v oblasti softvérového inžinierstva. Z košického centra Ness vyvíja inovatívne riešenia pre viac ako 20 renomovaných klientov z celého sveta využívajúc najmodernejšie technológie. Spoločnosť je známa starostlivosťou o zamestnancov, pre ktorých zabezpečuje školenia, tréningy a širokú škálu zamestnaneckých benefitov. Ness Košice je taktiež aktívnym a hrdým partnerom komunity, pre ktorú realizuje desiatky projektov spoločenskej zodpovednosti zameraných najmä na podporu neziskových organizácií, vzdelávania, kultúry a športu. 

 

 

Vstupom na žilinský trh Ness Košice reaguje na zmeny na postpandemickom trhu a rozširuje svoje pôsobenie o nové lokácie a možnosti práce nadiaľku. 

Tomáš Futáš, managing director, Ness Košice: “Po dosiahnutí méty 600 zamestnancov začiatkom tohto roka sa i naďalej tešíme veľkému záujmu existujúcich i nových klientov. Od začiatku roka máme nepretržite otvorených viac ako 50 pozícií. Jedná sa o veľmi atraktívne projekty pre špičkových zákazníkov, čo predstavuje jedinečnú možnosť osobného rastu. Zoznam pozícií je dostupný na našom webe a akékoľvek otázky veľmi rady zodpovedia naše kolegyne z oddelenie Recruitmentu. Hneď ako to situácia dovolí, zorganizujeme v Žiline welcome prezentáciu, na ktorej sa o projektoch a výzvach Nessu budeme môcť porozprávať osobne. Už teraz sa všetci tešíme na nových kolegov a kolegyne, ktorí nám pomôžu pracovať na projektoch, ktoré menia svet.”

Zoznam pozícií: https://nesskosice.sk/otvorene-pozicie/